Accueil » Novinky » Vizuálny test: Nájdite dáždnik ukrytý medzi pštrosmi.

Vizuálny test: Nájdite dáždnik ukrytý medzi pštrosmi.

Dokážte, že ste dobrý pozorovateľ, a prijmite túto vizuálnu výzvu.

Vizuálne testy sú vynikajúcim spôsobom, ako zlepšiť svoje vizuálne schopnosti a koncentráciu. Dnešná úloha vám umožní zmerať si svoje vizuálno-kognitívne schopnosti! Na čo čakáte?

Vizuálny test: „Kde je v tejto skupine pštrosov dáždnik?

Na vykonanie tohto testu sa musíte plne sústrediť na hru a rýchlo analyzovať obrázok, pretože budete musieť prekonať aj čas. Dokážete to? Dokážte to teraz!

Na nasledujúcom obrázku je stádo pštrosov. Na prvý pohľad sa nedá povedať, že medzi týmito zvieratami je ukrytý dáždnik. Otvorte teda svoje rysie oči a pokúste sa ho nájsť, pričom si všímajte detaily. Potom máte 15 sekúnd na to, aby ste sa pozreli na obrázok a našli dáždnik. Je to na vás!

Test osobnosti: Odpovede

Tvojich 15 sekúnd vypršalo! Je čas skontrolovať, či ste naozaj dobrý pozorovateľ, alebo či potrebujete zlepšiť svoje vizuálne schopnosti! Našli ste ten dáždnik?

Ak sa vám ho ešte nepodarilo odhaliť, dáme vám druhú šancu, aby ste to skúsili znova. A dáme vám nápovedu: okraj dáždnika splýva s krídlami pštrosov! Máte ešte 10 sekúnd na to, aby ste ho našli!

Teraz si overte, či je vaša odpoveď správna, a pozrite sa na riešenie na obrázkoch:

Riešenie:

Pštrosy sú kočovné zvieratá, ktoré žijú v skupinách. Na tomto obrázku je naozaj ťažké rozpoznať dáždnik, pretože sa farbou, ale aj tvarom dosť podobá pštrosovi. V skutočnosti je dáždnik na pravej strane obrázka, v polovici výšky, medzi asi štyrmi pštrosmi.

Ak ste túto zrakovú úlohu zvládli bez problémov, znamená to, že máte dobrú ostrosť a zrakové rozlišovanie. Ste dobrý pozorovateľ! Ak sa vám napriek nápovede nepodarilo nájsť dáždnik, musíte sa zmieriť s tým, že musíte častejšie stimulovať svoje oči a mozog, aby ste zvýšili svoju zrakovú a kognitívnu výkonnosť!

Kto by si bol pomyslel, že dáždnik bude v savane so pštrosmi. Táto hra je naozaj prekvapujúca, páčila sa vám? Navrhujeme ďalšie vizuálne testy, ktoré sú rovnako zábavné ako ten, ktorý ste práve vykonali. Neváhajte a navštívte našu webovú stránku!

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.