Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Nájdite mačiatko, ktoré sa stratilo v záhrade!

Vizuálna výzva: Nájdite mačiatko, ktoré sa stratilo v záhrade!

Ak hľadáte účinný a zábavný spôsob, ako si zbystriť myseľ, potom ste na správnom mieste!

V prípade tejto úlohy musíte na fotografii nájsť malý detail. Nebudete mať čas sa nudiť. Tieto testy vám zaručia, že sa budete baviť. Okrem toho si môžete precvičiť koncentráciu a myseľ pomocou vizuálnych výziev, ako je táto. Ste pripravení?

Tu je uvedený postup testovania

Tentoraz sa musíte pozrieť na obrázok a nájsť mačku, ktorá sa skrýva v záhrade. Na tomto obrázku je zviera ukryté na mieste, ktoré by ste najmenej čakali. Najmä pri tomto veľkom majstrovi skrývania musíte byť opatrní a nájsť ho skôr, ako ho stratíte z dohľadu. A aby bol test ešte zaujímavejší, na odhalenie mačky v jej úkryte máte len 30 sekúnd.

© Kulturologia

 

Nápoveda k nájdeniu mačky ukrytej na obrázku

Uplynul čas a vy netušíte, kde sa mačka skrýva? Mali by ste sa zamerať na jeho uši, čo je lepší spôsob, ako ho demaskovať. Týmto spôsobom bude možné tento trik ľahko rozpoznať. Dáme vám niekoľko sekúnd navyše na nájdenie skrývajúcej sa mačky. Videli ste ho? Skontrolujte, či bola vaša odpoveď správna.

Odpoveď

Pri prvom pohľade na obraz je všetko tiché. Človek by si ani nepomyslel, že sa tam môže skrývať mačka. Mačka je však v tejto nádhernej krajine úplne zamaskovaná. Pozrite sa pozorne do stredu tejto hromady dreva, zviera tam skutočne je. Všimli ste si to? Je za malým kríkom a nevrlo sa pozerá do kamery.

© Kulturologia

 

Vyriešili ste záhadu?

Dobre ste urobili, ak áno. Ste šikovní a rýchli, ak sa vám podarilo nájsť mačku v jradine. Vyzývame vás, aby ste niekoho vyzvali, aby ste zistili, či je múdrejší ako vy. Vďaka tomu bude test zábavnejší. Nezabudnite si precvičiť ďalšie vizuálne testy na našej stránke.

Neprešiel?

Vieme, že to bola výzva, ale nebojte sa, najdôležitejšie je, aby ste to skúsili. Pozývame vás vyskúšať ďalšie výzvy, ktoré vám pomôžu odomknúť váš pozorovací potenciál. Množstvo testov je k dispozícii aj na internete.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.