Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Pomôžte pirátovi nájsť kľúč k otvoreniu truhlice s pokladom.

Vizuálna hádanka: Pomôžte pirátovi nájsť kľúč k otvoreniu truhlice s pokladom.

Máš veľa času? Ponúkame vám spôsob, ako zostať aktívny aj počas prestávky. Vizuálne hádanky vám umožnia otestovať vašu inteligenciu a zmysly a zároveň sa zabaviť.

Nemusíte riešiť náročný problém, aby ste si precvičili nervy. Táto výzva vizuálna výzva je dostatočná na to, aby stimulovala váš mozog. Vstaňte naša výzva ?

Vizuálna úloha: „Ktorý z týchto kľúčov otvorí pirátsku truhlicu s pokladom?“

Ak čítate tento odsek, ste pripravení prijať túto výzvu a vydať zo seba to najlepšie. Tento test Tento vizuálny test meria vašu schopnosť koncentrácie a pozornosti. Ak dokážete vyriešiť túto vizuálnu hádanku, preukáže to vašu vysokú úroveň pozorovacích schopností.

Nižšiemôžete vidieť obrázok niekoľkých kľúčov vedľa pirátskej truhlice s pokladom. Presnejšie, je tu 8 kľúčov celkovo a ukázalo sa, že dotyčný hacker už nepozná svoj vlastný kľúč.

Vašou úlohou bude pomocou vizuálnych a kognitívnych schopností identifikovať, jediný kľúč, ktorý umožní pirátovi otvoriť truhlicu s pokladomr. Máš 20 sekúnd Nájdite ho a pomôžte pirátovi získať späť jeho poklady. Možno ti dá nejaké zlaté mince, ak sa ti to podarí!

Legrisou.fr

Odpočítavanie začína za 3, 2, 1.

Vizuálny test: riešenie

Po uplynutí 20 sekúnd je čas odhaliť správnu odpoveď na tento vizuálny kvíz. Mnoho ľudí sa pomýlilo, ale dúfame, že vy nie.

Riešenie

Aby ste identifikovali kľúč k zámku truhlice s pokladom, museli ste porovnať zuby každého z 8 kľúčov so vzorom na zámku. Takto ste mohli uhádnuť, že ide o kľúč číslo 7.

Legrisou.fr

Tak čo, odpovedali ste správne a podarilo sa vám pomôcť pirátovi otvoriť trezor? Ak áno, gratulujeme! Bol si dobrý pozorovateľ. Ak ste sa pri hľadaní kľúča pomýlili, znamená to, že ste neboli presní a nedbali na detaily. Ale to je v poriadku. Našťastie sa môžete zlepšiť.

Zaujíma vás, ako to urobiť? Odporúčame vám pravidelne pracovať na svojich pozorovacích schopnostiach pomocou vizuálnych testov všetkých druhov. Ak váš problém spočíva v čase, môžete si zlepšiť rýchlosť myslenia pomocou úloh s časovým limitom, ktoré nájdete na našej stránke!

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.