Accueil » Horoskop » V marci 2023 3 znamenia zverokruhu získajú jackpot

V marci 2023 3 znamenia zverokruhu získajú jackpot

Marec rozprestiera svoje krídla a prináša so sebou prísľuby a zázraky. Týždeň už uplynul, ale ešte stále je čas využiť jeho hravé planetárne energie počas nasledujúcich troch týždňov. Jupiter a Venuša v Baranovi, zatiaľ čo Slnko, Merkúr a Saturn sa presunú do znamenia Rýb. Nebeský poklad sa na nás valí a 3 znamenia zverokruhu budú mať šancu naplno ho využiť počas celého tohto marca 2023. Poďme lúštiť!

Ktoré znamenia zverokruhu preletia mesiacom marec bez nepriaznivého počasia a zádrheľov a dosiahnu materiálny úspech? Astrologička Angela Pearl nám prináša svoje predpovede pre tieto šťastné znamenia zverokruhu v treťom mesiaci roka.

Ktoré tri znamenia zverokruhu pravdepodobne v marci 2023 získajú jackpot?

Radujte sa, milí čitatelia, jar sa blíži už čoskoro… Mierne teploty nás vyzývajú, aby sme vyliezli z kukly a užili si prírodu, ktorá sa konečne prebúdza a srdečne nás víta! Z astrologického hľadiska je toto obdobie priaznivé pre dynamiku a motiváciu, pričom nás hviezdy povzbudzujú k tomu, aby sme sa pohli vpred. Po introspektívnej zime je čas pustiť sa do akcie a preskúmať nové príležitosti, nemyslíte? Objavte zrodencov zverokruhu, ktorí budú v marci 2023 na koni!

Baran

Milí rodení znamenia Barana, zdá sa, že hviezdy sú začiatkom marca na vašej strane! Vďaka ich pomoci sa vám pravdepodobne pošťastí získať veľa peňazí. Ľahko sa vám budú plniť aj úlohy, ktoré sa zdali byť náročné. Vďaka Venuši a Jupiteru, ktoré sa pohybujú vo vašom znamení, môžete dokonca dosiahnuť finančnú slobodu, o ktorej ste snívali. Pre tých z vás, ktorí podnikajú, by to mohlo mať podobu odmeny alebo veľmi vysokej návratnosti investícií! Nech už je to akokoľvek, buďte pripravení tieto príležitosti prijať s vďačnosťou a dobre využiť tieto prostriedky na včasné dosiahnutie svojich cieľov! Saturn v Rybách nad vami bdie zhora, zrodenci ohnivého živlu, preto vám odporúčame, aby ste vytrvalo pokračovali v úsilí o zlepšenie svojich schopností, čo by malo značný vplyv na vašu finančnú situáciu. V práci môžete byť povýšení, čo by mohlo mať výrazný vplyv na váš príjem. Vaše pokroky totiž nezostanú bez povšimnutia vašich nadriadených, na ktorých to urobí taký dojem, že budú uvažovať o zvýšení platu a prémiách!

Blíženci

Milí Blíženci, s príchodom obdobia Rýb sa na obzore črtajú skvelé finančné príležitosti! Váš dlho očakávaný profesionálny postup by sa mal konečne naplniť a príjemné prekvapenie v podobe nečakanej prémie by mohlo vaše úsilie dokonca korunovať. Merkúr sa presúva do znamenia Rýb a aby ste maximalizovali svoje šance na úspech, odporúčame vám obklopiť sa ľuďmi s podobným zmýšľaním! Svojou usilovnosťou a tvrdou prácou sa pripravte na to, že budete žať plody svojho úsilia. Pokiaľ ide o profesionálne výzvy, ktoré by sa vám mohli postaviť do cesty, nebojte sa, pretože planéty sa vyrovnávajú a ponúkajú vám vítanú pomocnú ruku! Príslušníci vzdušného živlu, ak budete naďalej pracovať s rovnakou energiou a odhodlaním, mohli by ste čoskoro dosiahnuť svoje finančné a profesionálne ciele a Jupiter v Baranovi sa o to postará! Ako už bolo povedané, neváhajte na tejto ceste vytrvať a využite príležitosti, ktoré sa vám ponúkajú na kariérny postup.

Váhy

Pokiaľ ide o vás, Váhy, astrológovia vám tento mesiac predpovedajú finančnú pomoc, je to určite vítaná úľava, keď počujete túto dobrú správu, však? Vzhľadom na duo Jupiter-Venuša v znamení Barana vám odporúčame, aby ste zvážili zmenu kariéry, pretože by to mohlo mať okamžitý vplyv na vaše financie! Hviezdy predpovedajú, že počas nasledujúcich troch týždňov by ste mohli radikálne zmeniť svoj život k lepšiemu tým, že preskúmate nové pracovné príležitosti. Okrem toho je Slnko v znamení Rýb, takže by ste to mohli využiť už teraz! Navyše, keďže sa do tohto vodného znamenia presúva aj Merkúr, pripravte sa na to, že vás niekto zoznámi s niekým, kto vám poskytne cennú pomoc pri hľadaní vašej vysnívanej práce! Navyše je pravdepodobné, že od svojich nadriadených dostanete niekoľko dobrých rád, ktoré by vám mohli pomôcť rýchlejšie sa posunúť po firemnom rebríčku a napredovať v kariére. V každom prípade majte oči otvorené pre príležitosti a buďte pripravení chopiť sa SPRÁVNEJ príležitosti; nepremeškajte ju!

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.