Accueil » Horoskop » Týždenný horoskop na 16. až 22. januára 2023: Týždeň na objavovanie svojich možností!

Týždenný horoskop na 16. až 22. januára 2023: Týždeň na objavovanie svojich možností!

Kto nikdy nechcel poznať svoj týždenný horoskop?

Vedomie, čo osud pripravil pre každého z nás, nás môže upokojiť a dodať nám odvahu čeliť tomuto týždňu. Ak vás teda zaujíma, čo pre vás vesmír pripravil od 16. do 22. januára 2023, potom je tento sprievodca určený práve vám.
Tento týždeň sľubuje pre 12 znamení zverokruhu veľa prekvapení, pretože sa kedykoľvek môže stať všeličo! Ste pripravení prevziať iniciatívu a využiť príležitosti, ktoré ponúka? Alebo by ste radšej stáli bokom a nechali veci voľne plynúť? Nech už je vaša odpoveď akákoľvek, sme tu, aby sme vám pomohli interpretovať to, čo hovoria hviezdy.
Dovoľte nám, aby sme vás previedli týždňom objavovania a uvedomovania si. Uvidíte, že s pomocou tohto týždenného horoskopu budete môcť lepšie pochopiť, čo sa deje vo vašom živote a čo vás čaká. Na čo čakáte?

Týždenný horoskop pre Barana (21. marec – 20. apríl)

Ste pripravení na mesiac plný lásky a prekvapení! Váš milostný život je veľmi aktívny a môžete očakávať romantické chvíle. Buďte si istí sami sebou a svojimi rozhodnutiami, pretože ste na správnej ceste. Ak ste ochotní vynaložiť úsilie, môžete byť v práci povýšení. Počúvajte rady svojich kolegov a nájdete účinné riešenia vzniknutých problémov. Nezabudnite sa starať aj o seba! Tento mesiac počúvajte svoje srdce a intuíciu a urobíte správne rozhodnutia.

Týždenný horoskop Býka (21. apríl – 21. máj)

Tento týždeň môžu Býci očakávať podnetné výzvy a zaujímavé príležitosti na pokrok. Budete prichádzať s kreatívnymi nápadmi a inovatívnymi spôsobmi, ako dosiahnuť svoje ciele. Vaša intuícia bude v plnom prúde a budete plní odhodlania. Využite túto energiu na to, aby ste sa presadili, a snažte sa, aby vás nerozptyľovali nezdravé pokušenia. Za svoju tvrdú prácu môžete očakávať odmenu a zvýšenie sebavedomia.

Týždenný horoskop Blížencov (21. máj – 20. jún)

Blíženci, tento týždeň sa budete cítiť veľmi motivovaní a pripravení čeliť výzvam, ktoré vám prídu do cesty. Ste plní energie a odhodlania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úžasné veci. Budete pozitívnejšie naladení a otvorení novým nápadom a možnostiam. Buďte opatrní, pretože netrpezlivosť vás môže z času na čas rozrušiť. Buďte pokojní a diplomatickí a budete mať príležitosť splniť si svoje sny.

Týždenný horoskop Raka (21. júna – 22. júla)

Tento týždeň sa vám môže zdať, že sa trochu vzďaľujete. Je to normálne, pretože ste vodné znamenie a ste veľmi citliví na zmeny a emócie vo svojom okolí. Vaším najlepším sprievodcom budú vaše inštinkty, preto sa nimi riaďte a vydržte. Tento týždeň sa vám naskytnú príležitosti na nadviazanie kontaktov a nové objavy, tak sa ich snažte využiť. Vedzte, že niekedy je dôležitejšie počúvať svoju intuíciu a dať si čas na oddych, než na seba vyvíjať tlak, aby ste dosiahli ciele.

Týždenný horoskop Leva (23. júla – 23. augusta)

Tento týždeň Leo preukáže svoje komunikačné a vodcovské schopnosti. Prirodzene vás budú priťahovať podobne zmýšľajúci ľudia a nájdete podporu, ktorú potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov. Budete môcť ukázať svoju kreativitu a šarm, čo vám pomôže vybudovať pevné vzťahy. Bude dobré vyjsť von a užívať si život, ale nezabudnite zostať nohami na zemi a príliš sa nechváliť. Máte dobré nápady a skvelú predstavivosť, tak sa do toho pustite a využite ich. Budete si môcť oddýchnuť a zabaviť sa pri zábavných aktivitách a v dobrej spoločnosti.

Týždenný horoskop Panny (24. august – 23. september)

Tento týždeň vás vaše astrologické znamenie Panny vyzýva, aby ste prevzali zodpovednosť a naplno sa venovali svojim projektom. Konečne budete môcť robiť to, čo ste vždy chceli, takže nedovoľte, aby vás prekážky, ktoré sa vám postavia do cesty, zastavili. Máte viac odvahy, ako si myslíte, takže aj keď sa vám veci zdajú nemožné, nájdete spôsob, ako ich uskutočniť. Nenechajte sa odradiť a ukážte všetkým, čo naozaj dokážete.

Týždenný horoskop pre Váhy (24. september – 23. október)

Tento týždeň budú Váhy schopné nájsť rovnováhu v ťažkých časoch. Budete schopní vidieť veci jasne a robiť dôležité rozhodnutia. Budete mať možnosť nájsť to, čo potrebujete, a dostať to. Musíte byť ochotní prispôsobiť sa zmenám a byť otvorení novým nápadom. Vzťahy budú dôležité a budú vám poskytovať podporu a lásku. Budete mať schopnosť porozumieť druhým a pomôcť im nájsť rovnováhu v ich živote. Buďte vždy pripravení dávať a prijímať.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magazín (@portalwomansk)

Týždenný horoskop Škorpióna (24. október – 22. november)

Tento týždeň bude Škorpión obklopený množstvom dobrej energie. Budete sa cítiť čo najlepšie a užijete si chvíle radosti a pohody. Mohli by ste tiež nájsť kreatívne riešenia problémov, ktoré vás už dlhšie trápia. Môžete sa tiež cítiť pohodlnejšie vo svojej koži a viac si veriť vo svoje schopnosti. Nezabudnite si nájsť čas na to, aby ste sa starali o seba a načerpali nové sily. Urobte si čas na oddych od každodenného stresu a zhonu. A využite tento čas pomoci a inšpirácie.

Týždenný horoskop Strelca (23. november – 21. december)

Tento týždeň by si Strelci mali dopriať zaslúžený oddych. Vesmír vám naznačuje, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a vydali sa na nové dobrodružstvá. Nechajte sa viesť svojou fantáziou a vydajte sa na cestu za novými a vzrušujúcimi zážitkami. Keď budete pripravení, môžete si vychutnať chvíle naplnenia a pokoja, ktoré vám umožnia cítiť sa úplne spokojní a šťastní. Nedovoľte, aby vám každodenná rutina zabránila zažiť čarovné chvíle.

Týždenný horoskop Kozorožca (22. december – 19. január)

Tento týždeň je Kozorožec zameraný na úspechy. Nedávno ste zaviedli plán a máte pocit, že ste na pokraji dosiahnutia svojich cieľov. Teraz je čas, aby ste to dotiahli do konca a odmenili sa za svoje odhodlanie a vytrvalosť. Máte podporu svojich najbližších, takže sa nebojte ísť do toho. Verte si a choďte do toho. Môžete sa stretnúť s neočakávanými výzvami, ale dokážete ich prekonať. Na konci týždňa budete môcť obdivovať prácu, ktorú ste vykonali, a budete sa cítiť veľmi spokojní.

Týždenný horoskop pre Vodnára (21. január – 19. február)

Milí Vodnári, tento týždeň budete mať príležitosť investovať do projektov, ktoré budú mať pozitívny vplyv na váš život. Planetárna energia vás podporuje a dáva impulz vašim ambíciám. Budete mať príležitosť prejaviť sa v oblasti, ktorá vás zaujíma, a ukázať, akí kreatívni dokážete byť. Skúste si vytvoriť priestor pokoja a samoty, aby ste sa mohli znovu sústrediť a obnoviť rovnováhu. Vzťahy s vašimi blízkymi budú blízke a harmonické a budete naplnení láskou a porozumením. Využite túto príležitosť, aby ste sa otvorili svojim emóciám a počúvali, čo vám chce povedať vaše srdce.

Týždenný horoskop pre Ryby (19. február – 20. marec)

Tento týždeň by Rybám mohla pomôcť poriadna dávka šťastia. Vaša tvrdá práca a úsilie budú odmenené a šťastie vám prinesie zaujímavé príležitosti. Dajte sa do práce a využite príležitosť, ktorá sa vám naskytne. Nebojte sa riskovať a vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Budete tiež schopní vidieť veci z inej perspektívy a nájsť kreatívne riešenia svojich problémov. Tento týždeň je skvelý na tvorivosť a vzťahy. Relaxujte a užívajte si!

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.