Accueil » Horoskop » Tieto znamenia zverokruhu čoskoro rozprávkovo zbohatnú

Tieto znamenia zverokruhu čoskoro rozprávkovo zbohatnú

Od 7. marca Saturn, planéta karmy a disciplíny, revolučne vstúpi do Ryb, snového a mystického znamenia… Začína sa éra transformácie, ktorá prinesie do života troch znamení zverokruhu nevídané a neuveriteľné zmeny.

Hranice sa tak začnú vzďaľovať, obmedzenia sa rozplynú, čo umožní obyvateľom týchto znamení snívať vo veľkom, rozvíjať svoje podnikanie a bohatnúť. Veľkorysosť tejto planéty zavedie týchto ľudí do krajiny zázrakov, kde peniaze voľne prúdia a sny sa stávajú skutočnosťou. Príďte a zistite, ktoré znamenia vedia volať ku hviezdam!

Saturn od svojho vstupu do znamenia Rýb 7. marca sľubuje zmenu hry vo vesmíre. Spojenie týchto dvoch energií má konkretizovať a usmerniť nejasné a pozastavené sny. Dá im tvar, rámec, plán a pokračovanie. Teda tí, ktorí už dlho snívajú o zbohatnutí, to počas tohto mesiaca konečne dokážu, a práve zrodenci troch znamení zverokruhu vyhrajú jackpot. Poďme ich bez zbytočných rečí objaviť…

Ktoré znamenia zverokruhu zbohatnú v marci 2023?

Nemusíte čakať až do konca roka, aby ste zožali plody svojej trpezlivosti a tvrdej práce. Práve v treťom mesiaci tohto roka budete hŕbať peniaze v plnom prúde. Mars sľubuje doplnenie vašich bankových účtov, takže sa pripravte na dobrodružstvo, začne sa už čoskoro…

Blíženci

Keď sa 7. marca 2023 o 14.10 h Saturn uvoľní z tlaku Vodnára a presunie sa do tajomných Rýb, Blíženci si budú môcť splniť všetky svoje želania! Vy, veľkí nadšenci, milujete svoju slobodu a odvážite sa robiť rázne a radikálne rozhodnutia. Viete, že ak je v živote niečo konštantné, musí to byť samotná zmena. Vaša impulzívnosť vám skutočne pomáha oslovovať druhých, obohacovať výmeny, objavovať nové cesty a zažívať dobrodružstvá bez toho, aby ste sa báli neznámeho. Vo svojom prejave sa vždy povznesiete a vyžarujete dobrú náladu, čo okolie fascinuje a pôsobí príjemným dojmom. Prítomnosť Blíženca je vždy čistým potešením, v ktorom je výrečnosť na dennom poriadku a o geniálnych nápadoch sa diskutuje s rešpektom a živelnosťou. Viete, čím by vás táto extroverzia mohla priťahovať? Dobré obchody, ktoré prinášajú peniaze! Ani netušíte, koľko ľudí s vami bude chcieť spolupracovať, ponúkať vám sľubné námety a inšpirovať sa vaším intelektuálnym géniom. V marci budú hviezdy na vašej strane, aby ste tento potenciál odhalili a fascinovali svojich blížnych.

Rak

Počas marca budú mať všetky vaše kroky spoločnú súvislosť s bohatstvom, v ktoré už dlho dúfate. S príchodom jari rozkvitnú stromy a s nimi aj osobné bohatstvo zrodencov Raka. Energia transformácie je na vašej strane pri budovaní nových projektov. Jediná rada od hviezd znie, aby ste si dobre premysleli svoje ďalšie kroky a spojili rozvážnosť s odvahou. Aj keď ste zbehlí v malých radostiach a pohode, vesmír vás v marci vyzve, aby ste zdvihli latku a prekročili svoju komfortnú zónu, ktorá vás možno dlho pripravovala o možnosť užívať si luxus a extravaganciu. Svet bude váš, peniaze tiež a vy ich využijete podľa svojich predstáv, ale dovtedy sa nevzdávajte, neverte svojej citlivosti ani svojim existenčným otázkam. Z dobrého dôvodu, keď bude vaše bankové konto dobre naplnené, budete si môcť dovoliť dlhú dovolenku, aby ste si jemne vážili život tak, ako si ho radi užívate.

Ryby

Aké máte šťastie, že sa Saturn od 7. marca potuluje vo vašom znamení a odíde až vo februári 2026! Všetka energia, ktorú potrebujete, aby ste využili životnú štedrosť a poriadne si z nej odhryzli. Priatelia Ryby, počítajte s tým, že tento mesiac vás obohatí ako nikdy predtým, pretože vesmír pre vás zostavuje všetky parametre úspechu. Napriek tomu vám v prvom rade radí, aby ste nezačali s výbuchom a namiesto toho sa venovali pomalému, ale pokojnému tempu, ďalej aby ste sa nesústredili na introspektívne myšlienky, ktoré vám v tejto fáze života budú uberať energiu. Taktiež sa nenechajte premôcť vonkajšími emóciami a všetku pozornosť sústreďte predovšetkým na svoju pohodu. Ako viete, cesta k peniazom nie je bez prekážok… preto pragmatizmus a flexibilita budú určite vašimi spojencami pri dosahovaní hojnosti!

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.