Accueil » Novinky » Test zraku: Videli ste sovu v lese? Nájdite ho v tejto vizuálnej výzve.

Test zraku: Videli ste sovu v lese? Nájdite ho v tejto vizuálnej výzve.

Dokážte, že sovu nájdete za menej ako 30 sekúnd!

Často sa stretávame s mylnou predstavou, že hry slúžia len na odpútanie pozornosti od stresujúcej reality každodenného života. Vizuálne hry, ktoré navrhujeme, sú naopak najlepším spôsobom, ako trénovať mozog. Jediné úsilie, ktoré musíte vynaložiť, sú vaše vlastné pozorovacie schopnosti, koncentrácia, logika a pozornosť. Ak nie ste presvedčení, vyriešte túto úlohu v čase, ktorý máte k dispozícii!

Vizuálny test: „Nájdi sovu v lese.“

Ak sa vám podarí vyriešiť túto vizuálnu úlohu pred vypršaním času, dokážete, že ste dôkladný človek, vynikajúci pozorovateľ a človek, ktorý je odolný voči časovému tlaku. Tento vizuálny test si vyžaduje veľkú pozornosť a sústredenie. Úspešní budú len tí, ktorí tieto zručnosti ovládajú. Ste pripravení na túto výzvu? Tu sú vaše pokyny.

Na nasledujúcom obrázku vidíte fotografiu lesa uprostred zimy. Ak na prvý pohľad nevidíte žiadnu živú dušu, vedzte, že v skutočnosti sa medzi stromami ukrýva sova a pozoruje celý zasnežený les. Ak chcete vyriešiť túto vizuálnu výzvu, musíte nájsť vtáka za menej ako 30 sekúnd. Váš časový limit sa začína teraz! Veľa šťastia!

Encuentra al búho camuflado en este reto visual (Genial Gurú)

Vizuálny test: správna odpoveď na test

Je koniec! Predtým, ako vám prezradíme riešenie tejto vizuálnej výzvy, ako ste našli túto hru? Bolo tých 30 sekúnd pre vás dosť alebo príliš veľa? Dokázali ste sa počas testu čo najviac sústrediť?

Teraz je čas odhaliť presnú polohu sovy na tomto obrázku.

Solución del reto: Aquí está la respuesta (Genial Gurú)

Riešenie : Sovy sú nočné dravce, ktoré dokážu loviť v tme. Preto na tomto obrázku zimnej noci naša skrytá sova nespí. Má oči dokorán a hľadá potravu. Práve vďaka týmto veľkým očiam by ste ich mohli mať. Tie dve malé biele svetielka vyzerajú presne ako padajúci sneh. Presvedčte sa sami o sove na nasledujúcom obrázku.

Ak sa vám podarilo nájsť skrytú sovu, máte veľmi vysokú ostrosť zraku a zmysel pre detail, výborne! Na druhej strane, ak ste nenašli správnu odpoveď, vždy môžete pokračovať v podobných vizuálnych výzvach, aby ste zlepšili svoje zručnosti!

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.