Accueil » Novinky » Test rozdielov: Otestujte svoju vizuálnu pozornosť a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za 60 sekúnd

Test rozdielov: Otestujte svoju vizuálnu pozornosť a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za 60 sekúnd

Myslíte si, že máte bystré oko a vysokú vizuálnu kapacitu? Poďme to zistiť!

Poznáte Kima Peek alias „Rain Mana“? Tento muž, ktorý už bohužiaľ zomrel, bol známy svojou fenomenálnou pamäťou, vďaka ktorej si dokázal zapamätať množstvo údajov v priebehu niekoľkých minút, vrátane celých kníh. Každým okom dokázal zaznamenať a analyzovať rôzne informácie.

Ak by túto vizuálnu skúšku zvládol, bola by to preňho hračka. A čo vy? Ste schopní rýchlo analyzovať tieto dva obrázky a zistiť rozdiely do 60 sekúnd? Hneď si otestujte svoje schopnosti a zhodnoťte svoju zrakovú ostrosť.

Použite svoje vizuálne schopnosti na identifikáciu rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami

Tento test preverí vaše pozorovacie schopnosti. Musíte pozorne analyzovať dva obrázky vedľa seba a všimnúť si rozdiely, ktoré by ste za normálnych okolností prehliadli.

Je to dobrá príležitosť zistiť, akí ste pozorní a orientovaní na detaily. Pripravte sa teda na skúšku svojich zmyslov a prijmite túto výzvu!

V hre stačí nájsť rozdiely medzi dvoma zobrazenými obrázkami. Tieto obrázky môžu na prvý pohľad vyzerať podobne, ale sú tu detaily, ktoré ich odlišujú.

© Kulturologia

 

Ako ste si možno všimli, zvláštnosťou tohto testu je dôraz na geometrické tvary. Medzi vodorovnými a zvislými čiarami a geometrickými tvarmi sa snažte byť pokojní. Tieto tvary môžu ovplyvniť vašu vizuálnu kapacitu a vaša analýza môže byť vykoľajená. Sústreďte sa, máte len minútu na to, aby ste to vyriešili.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.