Accueil » Novinky » Test rozdielov: Nájdite 3 rozdiely medzi týmito fotografiami za 27 sekúnd!

Test rozdielov: Nájdite 3 rozdiely medzi týmito fotografiami za 27 sekúnd!

Otestujte si svoju dôkladnosť a inteligenčný kvocient a zároveň sa zabavte s týmto IQ testom.

Dnešný test preverí vaše pozorovacie schopnosti a IQ. Ide o vizuálny test, ktorý pozostáva z pozorovania dvoch obrázkov a zisťovania rozdielov medzi nimi.

Prezentácia testu

Rozdielové hry sú v móde na sociálnych sieťach aj na webe. Táto medzi používateľmi internetu veľmi obľúbená mozgová hra sa môže zdať jednoduchá, ale je ťažšia, než sa zdá. Najmä preto, že čas určený na nájdenie všetkých chýb je pomerne krátky.

Vizuálny test zobrazuje záhradníčku v oblečení a klobúku. Na prvý pohľad vyzerajú oba obrázky podobne, ale sú tu tri rozdiely.

© Kulturologia

 

Na ich odhalenie musíte využiť svoje vizuálne schopnosti vrátane zmyslu pre pozorovanie. Musíte tiež využívať svoje pamäťové schopnosti a logické uvažovanie. Na nájdenie správnych odpovedí máte len 27 sekúnd.

Malý tip, ktorý vám pomôže

Najlepším miestom na hranie tejto hry je tiché miesto, kde sa môžete sústrediť. Odstráňte všetky rušivé prvky a zdroje rozruchu, ktoré by vám mohli prekážať. Nezabudnite si zmerať čas, aby ste zistili, či ste dodržali časový limit.

Buďte dôkladní a pozorne si prezrite všetky detaily na obrázku. V tomto krátkom čase budú môcť uspieť len šikovní ľudia.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej stránke.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.