Accueil » Novinky » Rozdielová hra: Dokážete nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami za menej ako 30 sekúnd?

Rozdielová hra: Dokážete nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami za menej ako 30 sekúnd?

Pozorní pozorovatelia si budú môcť všimnúť rozdiely medzi týmito dvoma snímkami.

Vizuálne testy obsahujú pasce, ktoré dokážu odhaliť len skutoční géniovia. Napríklad v dnešnej rozdielovej hre sa zdá, že medzi týmito dvoma obrázkami nie je žiadny rozdiel. Na to, aby ste ich našli, potrebujete oči dobrého pozorovateľa, dokážete nájsť 3 rozdiely?

Dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 30 sekúnd?

Testovacím obrázkom je obrázok páru. Hrdličky si práve kúpili nový dom. Je to vzrušujúci príbeh, ale nenechajte sa rozptýliť krásnym rozprávaním!

Namiesto toho sa pozrite na dva obrázky umiestnené vedľa seba. Na prvý pohľad si medzi nimi nevšimnete žiadny rozdiel. Nastavenia sú naozaj veľmi podobné. To isté platí aj pre ľudí. Tento vzhľad je však klamlivý, pretože tieto dva obrázky majú 3 body, ktoré sa od seba líšia. Je na vás, aby ste ich našli.

Buďte opatrní! Na ich identifikáciu máte len 30 sekúnd. Ak si chcete byť istí svojím výstrelom, postupujte metodicky! Postupne porovnajte všetky prvky, ktoré tvoria oba obrázky. Takto zistíte rozdiel medzi nimi v okamihu!

Ak sa vám podarí nájsť všetky správne odpovede v stanovenom čase, máte dobrý postreh. Určite prejdete oveľa ťažším testom, ako je tento. Napriek tomu vám nižšie uvedieme odpoveď pre prípad, že by ste nevedeli nájsť rozdiely.

© Kulturologia

 

Zvládli ste tento vizuálny test?

Áno, urobili ste to! Blahoželáme vám, pretože máte oči vynikajúceho pozorovateľa! Nehanbite sa však, ak v teste neuspejete! Môže sa to stať každému, nie ste jediný. Nabudúce sa snažte byť pozornejší!

© Kulturologia

Rozdiely boli v závesoch, farbe obalu na knihu a nakoniec v kresle.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.