Accueil » Novinky » Patríte medzi tých pár ľudí, ktorí zvládnu túto matematickú úlohu za 25 sekúnd?

Patríte medzi tých pár ľudí, ktorí zvládnu túto matematickú úlohu za 25 sekúnd?

Máte pár minút k dispozícii? Máte radi výzvy, ale aj matematika? Takže, táto výzva matematika je pre vás. Pozývame vás, aby ste si vyskúšali svoje schopnosti tým, že sa pokúsite vyriešiť túto úlohu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Toto je ideálna príležitosť využiť svoje zručnosti zábavným spôsobom. Venujte čas sústredeniu a potom začnite.

Aké sú pokyny pre túto matematickú úlohu?

V tomto matematickom teste vám predložíme obrázok, na ktorom sa objaví niekoľko operácií. Tie však budú celkom zvláštne, pretože zatiaľ čo výsledkom každej z nich je číslo, operácie sú tvorené kvetmi.

Aby ste v tejto úlohe uspeli, budete musieť nájsť odpoveď na poslednú operáciu, ktorou bude delenie. Na to bude vašou prvou úlohou nájsť hodnotu každého kvetu na základe údajov na obrázku.

Taktiež, budete mať len 25 sekúnd na nájdenie správnej odpovede. Preto si pred začiatkom pripravte stopky.

Legrisou.co.uk

Prečo sa pokúsiť vyriešiť matematickú hádanku?

Matematické výzvy môžu byť nielen zábavné, ale aj eMimoriadne užitočné na udržanie aktívnej a zdravej mysle. Pomáhajú totiž zlepšovať vaše logické a kognitívne schopnosti, t. j. vašu mentálnu obratnosť, koncentráciu a schopnosť riešiť problémy.

Okrem toho sú takéto výzvy veľmi dobré pre vašu pamäť. Je však dôležité si uvedomiť, že tento obľúbený typ výziev pôsobí ako aktivita pre váš mozog. Hádanky vám umožňujú využívať svoje schopnosti bez toho, aby ste na seba vyvíjali tlak a unavili sa. V dôsledku toho pomáhajú bojovať proti stresu a úzkosti.

Čas práve uplynul, podarilo sa vám to?

Odpoveďou na poslednú operáciu bolo číslo 1. Gratulujeme tým z vás, ktorí zvládli túto matematickú úlohu za 25 sekúnd. Vaše analytické schopnosti a postreh sú skutočne pôsobivé.

Tí, ktorým sa to nepodarilo, nebojte sa, všetko vám vysvetlíme. Aby ste získali posledný výsledok, museli ste na základe uvedených výpočtov nájsť hodnotu každého kvetu. Týmto spôsobom vou by ste zistili, že každý kvet sa rovná 3.

Potom by stačilo nahradiť listy číslom 3 a dostali by ste odpoveď, alebo číslo 1 pre poslednú operáciu. Tu je riešenie na obrázkoch pre tých, ktorí majú problémy s pochopením.

Legrisou.fr

Väčšinou, ak sa vám táto matematická úloha páčila, zdieľajte ju na svojich sociálnych sieťach.

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.