Accueil » Novinky » Matematický test: Dokážete nájsť hodnotu každého predmetu za menej ako 60 sekúnd?

Matematický test: Dokážete nájsť hodnotu každého predmetu za menej ako 60 sekúnd?

Naše matematická výzva Dnešná matematická úloha je celkom jednoduchá, a aj keď nie ste matematický génius, zvládnete ju na výbornú. Mimochodom, vedeli ste, kto je považovaný za najväčšieho matematického génia? Je toAlexander GrothendieckAlexander Grothendieck bol francúzsky matematik nemeckého pôvodu. Jeho objavy viedli k mnohým pokrokom vo svete čísel.

Koľko zodpovedá každému objektu?

Boli ste v škole dobrí v matematike? Dokáž to tým, že nájdeš túto matematickú výzvu ! Cieľ tohto testu je z nájsť hodnotu každého objektu použitím správnych matematických operácií. Tento test hodnotí vaše matematické zručnosti, testuje vaše znalosti aritmetiky a schopnosť riešiť zložité problémy.

Legrisou.fr

Je dôležité poznamenať, že tento test bol vytvorený na zábavné účely, takže sa nenechajte uniesť, ak neviete odpoveď. Táto matematická úloha je prístupná pre všetky úrovne zručností. Na jej úspešné zvládnutie nepotrebujete žiadne pokročilé matematické znalosti.

Odporúča sa však, aby ste používali logiku a uplatňovali najzákladnejšie operácie, ako je sčítanie, odčítanie, násobenie a delenie.

Aké operácie by sa mali vykonávať?

Tento matematický test je naozaj jednoduchý a môžete ho urobiť so svojimi deťmi. Jeho spoločným riešením môžete zdieľať zábavné chvíle a zároveň rozvíjať matematické zručnosti svojich detí.

Tento typ úlohy je skvelý spôsob, ako podporiť u vašich detí lásku k matematike. a aby ju vnímali ako zábavnú a zaujímavú činnosť.

Na nájdenie odpovede môžete použiť akékoľvek prostriedky, ktoré máte k dispozícii, napríklad kalkulačku, papier a pero. Aby ste našli konečnú odpoveď, je dôležité postupovať krok za krokom a neponáhľať sa. Je však dôležité pamätať na to, že tento test je časovo obmedzený. V

budete mať na nájdenie odpovede obmedzený čas, 60 sekúnd. Toto načasovanie pridáva hre trochu viac tlaku.

Riešenie tohto testu

Výsledok konečnej operácie je 7. Nedosiahli ste rovnaký výsledok? Uvádzame rozlíšenie každého riadku:

Prvý riadok je jednoduchý. Každá broskyňa má hodnotu 5.

Druhý riadok ukazuje, že hrozno je 8.

Tretí riadok dáva výsledok 10 pre každú čerešňu.

Nakoniec pre výpočet posledného riadku musíme všetko spojiť: broskyňa (5) – hrozno (8) + čerešňa (10) = 7.

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.