Accueil » Novinky » Matematický test: Dokážete nájsť hodnotu každého kvetu a dokončiť záverečnú operáciu za menej ako 60 sekúnd?

Matematický test: Dokážete nájsť hodnotu každého kvetu a dokončiť záverečnú operáciu za menej ako 60 sekúnd?

Na stránke . Test dňa, musíte nájsť číselnú hodnotu každého kvetináča. Vedeli ste, že na Zemi vidíme len 15 % rastlín? Väčšina rastlín sa nachádza pod vodou, v oceánoch. Tie predstavujú 85 % rastlinného života. Teraz, keď ste sa o rastlinách dozvedeli trochu viac, poďme pokračovať v našej hre.

Tento matematický test je určený pre deti, ale môžu ho hrať aj dospelí, ktorí majú pochybnosti o svojich matematických schopnostiach. Najzákladnejšie operácie, ako je sčítanie a odčítanie, majú byť použité na túto úlohu.

Legrisou.fr

Hranie tohto typu hry môže vášmu dieťaťu pomôcť rozvíjať jeho matematické zručnosti a posilniť jeho mentálne aritmetické schopnosti. Matematika je totiž základnou životnou zručnosťou a môže deťom pomôcť k vyššej inteligencii. Tým, že vaše dieťa bude tento druh skúšky absolvovať dostatočne často, získa väčšie uznanie pre tento predmet, ktorý nie je u detí veľmi cenený.

Kľúčom k vyriešeniu tejto hádanky je poznať základy matematiky. Ústrednou operáciou použitou v tejto hádanke je násobenie, preto je dôležité dokonale poznať svoje tabuľky. Táto hádanka si však vyžaduje aj dobrú analýzu a myslenie. Preto je dôležité sústrediť sa na jednotlivé operácie a poskytnuté informácie, aby ste našli správnu odpoveď.

V prípade potreby si môžete robiť poznámky na kúsok papiera. Používanie kalkulačky však nie je povolené. Upozorňujeme, že čas je v tomto teste dôležitým faktorom. Na vyriešenie hádanky máte len 60 sekúnd. Je dôležité pracovať rýchlo a efektívne, aby ste odpoveď našli včas.

Riešenie tohto testu

Riešenie hádanky je 8. Našli ste odpoveď? Gratulujeme! Zvládli ste všetky tabuľky násobenia. Ak odpoveď nepoznáte, neznepokojujte sa, v určitom veku máloktorý dospelý človek ovláda všetky tabuľky dokonale.

Legrisou.fr

Tu je návod, ako postupovať pri hľadaní odpovede:

  • Riadok 1: Žltý kvetináč x ružový a biely kvetináč sa rovná 6 × 4 = 24.
  • Riadok 2, žltý kvetináč x biely kvetináč sa rovná 6 × 8 = 48.
  • Riadok 3, ružový a biely kvetináč x biely kvetináč sa rovná 4 × 8 = 32.

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.