Accueil » Novinky » Matematický IQ test: Dokážete vyriešiť túto hádanku za menej ako 45 sekúnd?

Matematický IQ test: Dokážete vyriešiť túto hádanku za menej ako 45 sekúnd?

Vyriešením tejto matematickej hádanky dokážete, že máte vysoké IQ.

Dnešná hádanka je jednoduchý obrázkový problém založený na rovnici. Vyzývame vás, aby ste túto hádanku vyriešili tak, že vypočítate hodnoty priradené jednotlivým objektom na obrázku.

Len 3 % ľudí, ktorí sa ju pokúšali vyriešiť, dokázali nájsť správnu odpoveď. Myslíte si, že ju dokážete vyriešiť za menej ako 45 sekúnd?

Prezentácia testu matematického IQ

Dnešný IQ test preverí vaše pozorovacie schopnosti a logiku. Hádanka je prezentovaná vo forme rovníc, ktoré predstavujú rôzne predmety: balón, ventilátor a hodinky. Vaším cieľom je nájsť hodnotu každého objektu za menej ako 45 sekúnd.

© scpen

 

Sú to preteky s časom, v ktorých sa ukáže, ako rýchly je váš mozog. Aby ste našli správny výsledok, musíte použiť svoju logiku a základné znalosti matematiky. Budete tiež musieť byť vysoko analytickí a inteligentní.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie si môžete pozrieť riešenie na ďalšej strane.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.