Accueil » Novinky » Matematické puzzle: otestujte svoje schopnosti a IQ s touto výzvou, vyrovnajte rovnicu za 60 sekúnd presunutím len 1 zápalky!

Matematické puzzle: otestujte svoje schopnosti a IQ s touto výzvou, vyrovnajte rovnicu za 60 sekúnd presunutím len 1 zápalky!

Hádanka dňa je na prvý pohľad jednoduchá matematická rovnica, ale skrýva v sebe hlbší problém. Je to, 1+2+3+8=21 je nepravdivá rovnica. Úlohou je nájsť správne riešenie za menej ako 60 sekúnd.

IQ testy a hádanky sú populárne už roky a často sa používajú ako spôsob merania inteligencie človeka. Tieto testy Sú populárne aj na sociálnych sieťach, kde sa dajú zdieľať ako hry.

V súčasnosti existuje nekonečné množstvo testov a hádaniek, ktoré možno ponúkať každý deň a ktoré umožňujú účastníkom odhaliť svoje schopnosti a inteligenciu.

Táto konkrétna hádanka je skvelým spôsobom, ako otestovať svoje matematické schopnosti, a my vás pozývame, aby ste sa pokúsili nájsť riešenie skôr, ako vyprší čas. Teraz ste na rade vy!

Legrisou.fr

Test IQ dňa!

Dnes vám prinášame hádanku, ktorá vás určite vyzve! Aby ste túto úlohu zvládli, budete musieť byť pozorní a sústredení. Aby ste našli riešenie, budete musieť rozmýšľať mimo rámca.

Na vyriešenie tejto rovnice môžete presunúť iba jednu zápalku.. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu?

Hádanky sú skvelým spôsobom, ako stimulovať našu myseľ a zlepšiť našu kreativitu. Aby sme uspeli, musíme pozorne pozorovať a sústrediť sa na danú úlohu. Kúsky skladačky musia do seba dokonale zapadnúť a my musíme nájsť spôsob, ako ich spojiť.

Na vyriešenie úlohy je potrebné dobré pozorovanie, sústredenie a pochopenie problémov.

Musíme byť tiež pripravení vyskúšať rôzne spôsoby postupu, kým nenájdeme správne riešenie. Tento proces môže byť veľmi uspokojujúci a náročný, keď sa nám podarí hádanku úspešne vyriešiť.

Hádanka náročná na mozog

V posledných dňoch sa na sociálnych sieťach, najmä na Twitteri a Instagrame, začala šíriť veľmi populárna výzva alebo hádanka. Používatelia majú nájsť riešenie hádanky: 7+2+3+9=21. Sme ohromení tými, ktorí našli správnu odpoveď za menej ako 60 sekúnd!

Všetci chceme podporiť vašu zvedavosť a kritické myslenie. Preto sme vyššie umiestnili obrázok na vysvetlenie riešenia. Dúfame, že vás táto úloha duševne stimulovala a že ste si užili čas strávený jej riešením.

Legrisou.co.uk

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.