Accueil » Novinky » Logický test: Splňte túto úlohu a pomôžte pirátovi vypočítať hmotnosť diamantu. Koľko má položiť na váhu?

Logický test: Splňte túto úlohu a pomôžte pirátovi vypočítať hmotnosť diamantu. Koľko má položiť na váhu?

Vyriešte tento logický test a zistite, či sú váš mozog a rozumové schopnosti stále vynikajúce.

Túto hádanku zvládne každý, ale len tí najlepší ju zvládnu za niekoľko sekúnd. Možno ste zvedaví, či budete patriť medzi géniov, alebo nie. Čítajte ďalej a zistite, či dokážete uspieť alebo zlyhať ako väčšina používateľov internetu.

Logický test, ktorý preverí vaše schopnosti uvažovania

Cieľ testu je jednoduchý, ako je znázornené na obrázku nižšie. Vašou úlohou je pomôcť pirátovi otvoriť jeho truhlicu s pokladom. Na to budete musieť určiť hmotnosť modrého diamantu. Na to použite ostatné závažia na obrázku. Ak chcete mať čo najväčšiu šancu na úspech, je potrebné sústredenie a pozornosť.

© scpen

 

Jakie są dobre powody, aby zrobić ten test logiczny?

Gry z udziałem liczb zawsze były znane jako zajęcia relaksujące, które znacznie zmniejszają stres. Dzięki temu testowi poprawisz również swoją koncentrację. Jeśli popełnisz nawet najmniejszy błąd dotyczący wagi jednego z obiektów, nie zdasz.

Proszę kliknąć na „Dalej“ poniżej, aby zobaczyć rozwiązanie na następnej stronie.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.