Accueil » Novinky » Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logické výzvy ssú v súčasnosti veľmi populárne a dnes tu máme jednu mimoriadne zaujímavú. Navrhujeme vyriešiť test dňa, ktorý spočíva v zistení, ktorá nádrž sa naplní ako prvá, a to analýzou obrázka, na ktorom je niekoľko vodovodných potrubí.

Odpoveď musíte nájsť pomocou princípov logiky a matematiky.

Táto úloha Zahŕňa analytické a logické myslenie a ponúka skvelú príležitosť zabaviť sa a zároveň si precvičiť komplexné riešenie problémov. Z týchto dôvodov teda pozývame všetkých, aby sa zapojili do tejto výzvy a zlepšili svoje logické a matematické zručnosti. Ak ste teda pripravení, je čas prijať dnešnú výzvu a nájsť riešenie!

Foto: © Legrisou.fr

Vyskúšajte svoje schopnosti a zistite, ktorá nádrž bude plná ako prvá!

Tento test je dobrý spôsob, ako otestovať svoju schopnosť sústrediť sa a logiku. Pozrite sa na obrázok: nádrže sú spojené potrubím. Zamerajte sa na hladinu vody a veľkosť nádrží, aby ste zistili, ktorá nádrž sa naplní skôr.

Dajte si pozor na nástrahy: hladina vody sa môže meniť v závislosti od počasia alebo tlaku v potrubí. Môžete vidieť úroveň náročnosti testu pomocou posuvníka na obrázku. Takže ste pripravení na túto výzvu?

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej strane.

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.