Accueil » Novinky » IQ test: Vidíte rozdiel medzi dvoma obrázkami? Dokážte, že ste inteligentní, ak ich dokážete rozpoznať.

IQ test: Vidíte rozdiel medzi dvoma obrázkami? Dokážte, že ste inteligentní, ak ich dokážete rozpoznať.

Ak chcete byť považovaní za génia, nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za niekoľko sekúnd.

Ste dobrý vo vizuálnych testoch? Ak áno, vyriešte túto hádanku tak, že poukážete na rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami. Toto cvičenie nielenže zlepší vaše pozorovacie schopnosti, ale prospeje aj vášmu mozgu. Takže ste pripravení na túto výzvu? Prečítajte si nasledujúce pokyny bez ďalších slov.

Pokyny na vykonanie testu

Dnes vám ponúkame IQ test na tému farmy. Použili sme ilustráciu dvoch detí, ktoré žijú na farme. Ako vidíte na týchto obrázkoch, malý chlapec sa hrá s plyšovým zvieraťom a jeho staršia sestra drží palicu.

Ak chcete nájsť odpovede, pracujte dôkladne. Aby ste to dokázali, musíte sa sústrediť a vyhýbať sa akémukoľvek rozptýleniu. Všetky prvky na týchto dvoch obrázkoch si musíte pozrieť aj s jemným hrebeňom. Je možné, že rozdiel je vo voloch, deťoch alebo v pozadí obrázka.

Vyhľadávanie si môžete načasovať. Vyzvite svojich priateľov a rodinu, aby sa zapojili do tejto výzvy.

Odpoveď na test

Podarilo sa vám nájsť rozdiely? Ak teraz čítate odpovede, znamená to, že ste zlyhali. Alebo si môžete overiť, či ste našli správnu odpoveď. Tu je riešenie tejto hádanky.

Prvý rozdiel je v pravej ruke chlapcovho medvedíka. Je dlhší ako ten na prvom obrázku.

Druhý rozdiel súvisí s oblečením dievčaťa. Ak sa pozriete pozorne, na druhej fotografii je vrecko o niečo nižšie.

Posledný rozdiel je najviditeľnejší. Je v pozadí obrázka. Vôl vpravo má na chrbte čiernu škvrnu. Na druhom obrázku však už nie je vidieť.

 

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.