Accueil » Novinky » IQ test: tieto dva obrázky sa líšia. Ak ste pozorní, určite vidíte 3 rozdiely!

IQ test: tieto dva obrázky sa líšia. Ak ste pozorní, určite vidíte 3 rozdiely!

Táto hra je určená pre milovníkov IQ testov. Otestujte si, ako ste šikovní.

Chcete si zmerať svoje pozorovacie schopnosti? Pomocou tohto testu nielenže objavíte svoj skrytý talent, ale zároveň sa naučíte byť sústredenejší a pozornejší. Koniec koncov, tieto vlastnosti vie využívať len málo ľudí. Napriek tomu sú v každodennom živote veľmi užitočné. Bez ďalšieho zdržiavania vám ukážeme, ako tento IQ test vykonať.

Aké sú pravidlá hry?

V prvom rade vám odporúčame, aby ste sa pred testom uvoľnili. Ak ste príliš napätí, je ťažké udržať koncentráciu, keď ju potrebujete. Na tomto obrázku vidíte dva obrázky mníchov, ktorí sedia a spievajú sútry. Na prvý pohľad sú si tieto dva obrázky takmer podobné. Ak sa však pozriete bližšie, zistíte určité rozdiely.

Vašou úlohou je zistiť, čím sa líšia. Musíte hľadať tri rozdiely.

Vžite sa do kože ilustrátora a rýchlo ich nájdite. O tento test sa pokúšalo už mnoho ľudí, ale väčšina z nich neuspela. Podľa štatistík sa 4 z 10 ľudí podarilo prejsť s rekordným časom 7 sekúnd.

A čo vy? Dokážete rozpoznať tieto 3 časové rozdiely? Stačí sa len hrať a zistíte to!

Vyzývame vás: nájdite 3 rozdiely v časovom limite 7 sekúnd a správne odpovede.

Ste pripravení? Hľadajte ich a nestrácajte čas. Venujte pozornosť aj tým najmenším detailom, pretože každý sa počíta.

Odpoveď na test

Čas vypršal! Podarilo sa vám nájsť rozdiely za 7 sekúnd, ktoré ste mali k dispozícii? Ak áno, gratulujeme! Môžeme povedať, že máte veľmi pozorné oko. Ak sa vám to nepodarilo, znamená to, že sa ešte musíte snažiť. Možno ste sa nesústredili a niektoré detaily vám unikli.

Nebojte sa, odpovede sme uviedli na obrázkoch nižšie. Tieto 3 rozdiely sú zakrúžkované červenou farbou.

Páčil sa vám tento test? Ak chcete prijať ďalšie výzvy, na našej stránke máme pre vás pripravené ďalšie hádanky. Ak by ste v tomto IQ teste neuspeli, máme pre vás aj mnoho vizuálnych testov na precvičenie.

Ak si chcete hru spestriť, pozvite svojich priateľov alebo príbuzných, aby sa k vám pridali!

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.