Accueil » Novinky » IQ Test: Otestujte si svoje schopnosti pomocou tohto logického testu za 10 sekúnd!

IQ Test: Otestujte si svoje schopnosti pomocou tohto logického testu za 10 sekúnd!

Výzva dňa je pre fanúšikov logických hier. Toto je test otestovať svoje logické schopnosti. Vzhľadom na jej náročnosť sa len málokomu podarí túto výzvu vyriešiť za menej ako 10 sekúnd. Myslíte si, že ste na túto výzvu?

Úvod do IQ testu

Výzva prichádza vo formeveľký štvorec rozdelený na 9 štvorcov. Každé políčko má 3 kruhy s rôznymi farbami, okrem posledného políčka, ktoré je prázdne. Vašou úlohou bude nájsť riešenie medzi ponúkanými možnosťami. V tomto IQ teste musíte nájsť správne riešenie do 10 sekúnd.

© Legrisou.fr

Hoci hádanka vyzerá zložito, dá sa ľahko vyriešiť pomocou vašich schopností. Na to budete musieť implementovať svoje uvažovacie a analytické schopnosti. Aby ste zvýšili svoje šance na úspech, je nevyhnutné, aby ste sa dostali do správnych podmienok.

Usaďte sa v miestnosti, kde sa môžete ľahko sústrediť a zároveň sa čo najviac vyhýbať akýmkoľvek zdrojom rozptyľovania a nepokoja.

Odpovedzte na tento IQ test

Gratulujeme, ak sa vám podarilo odvodiť, ktoré kruhy chýbajú, za menej ako 10 sekúnd. Vedeli ste použiť správne zručnosti a vaša schopnosť odpočtu je skutočne výnimočná.

Ak sa vám to nepodarilo, nevadí a netreba sa nechať odradiť. Vykonaním niekoľkých pokusov môžete získať potrebné zručnosti na vyriešenie tohto druhu hádanky.

Riešenie, ktoré bolo potrebné vybrať spomedzi 4 návrhov, bolo možnosť číslo 3. Ak sa pozorne pozriete, krúžky v treťom riadku sú logickým výsledkom kombinácie farieb v prvých dvoch riadkoch. Takže:

  • Prvý rámček tretieho riadku: šedá je výsledkom kombinácie čiernej a bielej. Zelená sa získa zmiešaním modrej a žltej. Fialová je výsledkom asociácie modrej a červenej.
  • Druhý rámček tretieho riadku: oranžová farba sa získa spojením červenej a žltej. Biela spojená s bielou samozrejme dáva bielu. Spojenie dvoch čiernych farieb tiež dáva čiernu.

Podľa tejto logiky v treťom poli tretieho riadku: žltá spojená s červenou dáva oranžovú. Kombinácia čiernej s bielou dáva sivú. Spojenie modrej so žltou samozrejme dáva zelenú.

© Legrisou.fr

Ak sa vám tento IQ test páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi blízkymi.

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.