Accueil » Novinky » IQ test: Nájdite najlepší spôsob, ako prejsť cez túto rieku. Iba 3 % ľudí to urobí správne!

IQ test: Nájdite najlepší spôsob, ako prejsť cez túto rieku. Iba 3 % ľudí to urobí správne!

Test Qi je prostriedkom zábavy aj prostriedkom hodnotenia intelektuálnych schopností.

Toto je pre vás, ak ste predplatiteľom online IQ testov. Vyskúšajte si tento test kreativity jednoduchým a zábavným spôsobom. Budete patriť k tým 5 %, ktorým sa podarí vyriešiť tento extrémny prípad? Už nečakajte a urobte si test.

Ako vyriešiť túto vizuálnu hádanku na otestovanie IQ?

Ak chcete vyriešiť túto hádanku, pozorne postupujte podľa pokynov. Tento test je mentálne cvičenie, ktoré preverí vaše logické a rýchle myslenie. Buďte trpezliví a sústredení, pretože tento test je pomerne náročný. Kľúčom k úspechu je nestratiť trpezlivosť. Opakujte toľkokrát, koľkokrát je potrebné nájsť riešenie. 95 % neváha urobiť 2 až 3 pokusy, kým nájde správnu odpoveď. Nezabudnite však, že na každý pokus máte 10 sekúnd na nájdenie odpovede.

Niektoré nápovedy a odporúčania

Vizuálny test pozostáva z vyriešenia záhady za 10 sekúnd. Požiadajte niekoho, aby vám pomohol lepšie odhadnúť vašu mentálnu rýchlosť. Na obrázku je znepokojený farmár, ktorý musí prejsť cez rieku s levom, balíkom sena a jahniatkom. Musíte nájsť riešenie, ako týchto cestujúcich bezpečne dostať cez rieku.

Nie je to o prechádzaní obrázku. Je to strata času. Musíte premýšľať inteligentne a efektívne, aby ste našli najoptimálnejšie riešenie problému. Jednoducho povedané, buďte logickí a sústredení.

Odpoveď: najlepší spôsob, ako prejsť cez rieku

Možno vás napadli rôzne nápady na vyriešenie tejto hádanky. Vyhrá však len ten najlogickejší.

Tu si musí farmár vziať prsteň. Potom musí vziať balík sena a priniesť jahňa späť. Potom si musí vziať leva, ale baránka si musí nechať. Aby tím dokončil cestu, musí sa vrátiť po jahňa a vziať ho na druhú stranu rieky. Takto sa všetci traja bezpečne dostanú na miesto.

Našli ste najoptimálnejšie riešenie?

Ak ste našli odpoveď za 10 sekúnd, potom ste rozumný a inteligentný človek. Ak sa vám to nepodarilo, vytrvajte a skúste to znova. Častejším hraním si môžete spresniť svoje uvažovanie a zvýšiť koncentráciu. Neváhajte prijať ďalšie výzvy, aby ste si vycibrili myseľ a kognitívne schopnosti.

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.