Accueil » Novinky » IQ test: Myslíte si, že ste dostatočne pozorní na to, aby ste našli 3 rozdiely? Máte 15 sekúnd.

IQ test: Myslíte si, že ste dostatočne pozorní na to, aby ste našli 3 rozdiely? Máte 15 sekúnd.

Bude vaša úroveň inteligencie stačiť na úspech v tejto novej výzve?

Ste pripravení na túto novú výzvu? Myslíte si, že máte tie správne zručnosti na absolvovanie tohto nového testu? Ak áno, pozývame vás, aby ste v nasledujúcich riadkoch objavili pravidlá hry. Táto výzva je inteligenčné cvičenie, ktoré vám pomôže zlepšiť vaše myslenie a schopnosť sústrediť sa. Ak chcete uspieť, musíte byť jednoducho pozorní a mať dobrý prehľad.

Poďme na výzvu!

Tento test IQ je výzvou založenou na rozdieloch. Na jednom obrázku sme vedľa seba umiestnili dve podobné alebo takmer podobné ilustrácie. V skutočnosti je niekoľko vecí, ktoré ich odlišujú. V tomto inteligenčnom teste vám ponúkame obrázok mladého dievčaťa, ktoré sa práve prebudilo zo spánku a sedí na posteli. Na prvý pohľad je to pomerne jednoduchá vizuálna hádanka!

Medzi týmito dvoma kópiami sú 3 rozdiely. Vašou úlohou je nájsť ich. Na ich nájdenie však máte len 15 sekúnd. Práve v tom spočíva ťažkosť tohto testu. Aby ste túto úlohu zvládli v stanovenom časovom limite, musíte byť metodickí a dbať na detaily. Aby ste to dosiahli, snažte sa dostať do správnej kondície. Sústreďte sa! Môžete sa napríklad izolovať, aby ste neboli vyrušovaní alebo rozptyľovaní.

© Kulturologia

 

Riešenie testu

Podarilo sa vám nájsť 3 rozdiely na týchto dvoch obrázkoch? Ak áno, „bravo“! To znamená, že máte veľmi dobré analytické schopnosti. Skvele ste porovnali obrázky. Vďaka vašej inteligencii a vizuálnej obratnosti muselo byť pre vás jednoduché uspieť.

Ak sa vám to nepodarilo, nebojte sa. Tu sú výsledky testu. Prvý rozdiel je v čiernych kruhových efektoch na vrchu hlavy dievčaťa. Druhý rozdiel je v pozadí, za sklom. Jeden z oblakov na modrej oblohe nemá na oboch kópiách rovnaký tvar. Posledný rozdiel je v oblečení dievčat.

© Kulturologia

 

Nájsť tieto prvky nie je pre účastníkov testu jednoduché. Ak patríte medzi tých, ktorí tento test nezvládli, odporúčame vám, aby ste si ho precvičili. Vďaka tomu budete môcť nabudúce ľahšie nájsť správnu odpoveď včas. Môžete sa precvičiť v našich ďalších vizuálnych výzvach.

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.