Accueil » Novinky » IQ test: Musíte byť veľmi šikovní, aby ste našli 4-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

IQ test: Musíte byť veľmi šikovní, aby ste našli 4-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Hádanka dňa je nájsť 4-miestny kód. Toto je veľmi obľúbené logické a myšlienkové cvičenie a väčšina ľudí si ho užíva. výzvy na sociálnych sieťach. Nápovedy sú prítomné na obrázku s piatimi falošnými kombináciami, ktoré treba vylúčiť, aby sa našiel tajný kód.

Tieto testy logiky a myslenia sú ideálne na stimuláciu mozgu a zlepšenie schopností riešiť problémy. Sú tiež zábavné a môžu vám pomôcť sústrediť sa na jednu úlohu v danom čase. Aký je teda kód? Pokúste sa nájsť kód analýzou obrázka!

Legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Riešenie tejto hádanky si vyžaduje dobrý postreh a sústredenie. Ak chcete nájsť správny štvormiestny kód, postupujte podľa týchto pravidiel: Skontrolujte farebné bodky po každej štvormiestnej kombinácii.

  • biela bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel je v správnom poli. Táto úloha má náročnú úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Preto je dôležité pozorovať a sústrediť sa, aby ste v tejto úlohe uspeli.

Pozor! Farebné body nie sú vždy umiestnené v správnom poradí. Takže máte len 30 sekúnd na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy.

Hádanky sú skvelým spôsobom, ako trénovať mozog a stimulujú vašu logickú myseľ. Pomôžu vám zlepšiť schopnosti riešiť problémy a nájsť kreatívne riešenia. Hádanky pôsobia na vašu pamäť, koncentráciu a schopnosť rýchlo sa rozhodovať.

Okrem toho vám môžu pomôcť rozvíjať analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy, ktoré sú užitočné v každodennom živote. Je dôležité precvičovať mozog, aby ste si ho udržali v dobrej kondícii a zdraví. Dobrým spôsobom, ako to urobiť, je prijať výzvu každého dňa a hľadať správny kód. Pomôže to stimulovať vašu myseľ a zlepšiť vaše kognitívne schopnosti.

Odhaľme kód dňa!

Počkajte, práve sa chystáme odhaliť kód dňa! Riešenie je zobrazené na obrázku. Čísla, ktoré tvoria kód, sú podfarbené a kód je 7480. Komu sa podarilo nájsť odpoveď za menej ako 30 sekúnd?

Legrisou.fr

Gratulujeme tým, ktorí uspeli! Všetkým želáme deň plný ďalších výziev.

Páčila sa vám táto hra? Potom neváhajte sa o ňu podeliť s ostatnými a pozvať svojich priateľov a rodinu, aby ju objavili ! Do vytvorenia týchto zábavných hier sme vložili veľa času a úsilia, takže zdieľanie tohto článku na Facebooku, Instagrame alebo Twitteri by nás veľmi potešilo.

Neváhajte a vyzvite svojich priateľov a rodinu, aby vyskúšali našu hru!

Related post

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.