Accueil » Novinky » IQ test: Ktorý pohár sa naplní rýchlejšie? Dokážte, či si zaslúžite byť nazývaný géniom.

IQ test: Ktorý pohár sa naplní rýchlejšie? Dokážte, či si zaslúžite byť nazývaný géniom.

Nájdite riešenie tejto hádanky, aby ste dokázali, že máte vysoké IQ.

Chcete otestovať svoju mozgovú kapacitu? Ponúkame vám tento pomerne náročný IQ test, aby ste si ho otestovali. Ak dokážete nájsť správnu odpoveď, patríte k tým šikovným. Ste pripravení? Prečítajte si nasledujúce pokyny.

Z čoho pozostáva tento IQ test?

Predtým, ako začnete, odporúčame vám, aby ste sa pred testom pohodlne usadili. To umožní vášmu mozgu fungovať pokojne.

V dnešnom teste je niekoľko okuliarov spojených hadicou. Potom do týchto pohárov napustite vodu z kohútika. Vašou úlohou je zistiť, ktorý z pohárov sa naplní ako prvý.

Na uľahčenie identifikácie je každé sklo označené číslom. Pozorne si prezrite každý pohár a vyhnite sa všetkým malým nástrahám, ktoré by vás mohli rozptýliť. Využite svoju predstavivosť a predstavte si, ako voda tečie z kohútika. Bude pre vás ľahké uhádnuť, ktorý pohár bude naplnený ako prvý.

Ak to zvládnete v rekordne krátkom čase, zaslúžite si označenie génius.

Niektoré indície

Aby ste mohli rýchlo nájsť odpoveď, uvádzame niekoľko nápoved. Ak sa pozorne pozriete na sklo 7, má potrubia na oboch stranách. Tieto rúrky vedú do pohárov 5 a 6 a spájajú ich. To znamená, že sklo 7 sa nikdy nezaplní ako prvé. Potom sa pozorne pozrite na sklo, ktoré je v rovnakej výške ako toto sklo. Možno tam nájdete správnu odpoveď.

Ktorý pohár sa naplní ako prvý?

Ak sa nad tým zamyslíte, potrubia, ktoré sú nižšie, sa oveľa rýchlejšie zaplnia. To znamená, že potrubie, ktoré odvádza vodu do skla č. 5, bude rýchlo prúdiť.

Môžeme teda usúdiť, že pohár, ktorý sa naplní ako prvý, bude pohár 4. Podarilo sa vám nájsť túto odpoveď? Ak ste ho našli, blahoželáme vám.

Ak ste nenašli odpoveď, vždy to môžete dohnať. Aby ste to dosiahli, pravidelne si robte brainstormingové cvičenia.

Vedeli ste to? IQ sa dá zlepšiť absolvovaním testov na podporu myslenia, pravidelným čítaním alebo učením sa nového jazyka. Viac o vašich intelektuálnych schopnostiach vám však môže povedať len odborník.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.