Accueil » Novinky » IQ test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

IQ test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Dnes vám dáme zábavnú logickú úlohu. Dnešná úloha znie: Ktorá nádrž sa naplní ako prvá?

Logické výzvy sú čoraz populárnejšie. Spočívajú v analýze obrázka a hľadaní riešenia záhadného problému. Tentoraz je na obrázku zobrazených niekoľko vodovodných potrubí, z ktorých niektoré sú zablokované.

Vašou úlohou je zistiť, ktorá nádrž sa naplní ako prvá.

© scpen

 

Na vyriešenie tejto úlohy budete potrebovať svoje rozumové schopnosti a zdravý rozum. Budete musieť uvažovať logicky a uistiť sa, že každá rúrka je správne zapojená.

Takže ste pripravení na túto úlohu? Už sa nevieme dočkať, ktorá nádrž sa naplní ako prvá!

Otestujte svoje schopnosti a zistite, ktorá nádrž sa naplní ako prvá!

Pozorne si prezrite obrázok, sústreďte sa a pokúste sa zistiť, ktorá nádrž bude plná ako prvá. Môžu tam byť nástrahy, preto dávajte pozor! Úroveň obtiažnosti testu si môžete pozrieť na posuvník na obrázku.

Je len na vás, či túto výzvu prijmete!

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.