Accueil » Novinky » IQ test: Ktorá kocka zodpovedá kocke na obrázku? Vyzvite svoje logické myslenie za 7 sekúnd

IQ test: Ktorá kocka zodpovedá kocke na obrázku? Vyzvite svoje logické myslenie za 7 sekúnd

Ste pripravení zistiť svoju skutočnú úroveň inteligencie? Pri tomto vizuálnom teste budete musieť využiť 100 % svojich zmyslov.

Jedným z najzábavnejších spôsobov, ako si precvičiť myseľ, sú vizuálne výzvy. Prečo? Pretože prostredníctvom zábavnej dynamiky núti náš mozog ukázať svoj najlepší potenciál. Myslíte si, že zvládnete dnešný vírusový test? Pozrime sa!

Čo je kocka vyvinutá?

Tento týždeň vás EXTRÉMNA úloha zavedie na hodiny matematického uvažovania v škole. Okrem toho, že budete musieť preukázať svoje logické zručnosti, budete si tiež musieť precvičiť niektoré základné číselné zručnosti. Nečakal si, že budeš taký náročný? Nevzdávajte sa, kým to nevyskúšate.

Nižšie vám ukážeme kocku rozvinutú na všetkých jej stranách. Vaša úloha je jedinečná: rozpoznať spomedzi všetkých ponúknutých možností tú, ktorá zodpovedá tomuto trojrozmernému štvorcu. Budete na to mať iba 7 sekúnd. Ste pripravení? Začnime!

Získali ste 20 bodov alebo ste neuspeli?

Test sa skončil! Ešte stále máte pochybnosti? Žiadny problém, možno sa vaši učitelia neodvážili dať vám viac času, ale my vám dáme 5 sekúnd navyše. Nezabudnite odložiť všetky rozptýlenia a sústrediť sa na cieľ dnešnej úlohy.

Skončili ste, ale nie ste si istí svojou odpoveďou? Nemajte obavy! Netrápte svoj mozog: správna alternatíva je a). Prečo? Je to jednoduché, kľúč sa nachádza v hornej časti kocky, ktorá bude vždy poslednou časťou rozvinutého prvku. Rozumiete?

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.