Accueil » Novinky » IQ test: Koľko štvorcov vidíte v tejto skladačke?

IQ test: Koľko štvorcov vidíte v tejto skladačke?

Ponúkame vám tento IQ test na vyhodnotenie vašich pozorovacích schopností a inteligenčného kvocientu.

Hádanky prispievajú k vašej pohode a zároveň udržiavajú váš mozog v dobrej kondícii. Riešenie výziev alebo hádaniek rozvíja vašu mozgovú kapacitu a pamäť.

Dnešný test je zábavný a zároveň užitočný na stimuláciu vášho mozgu.

Prehľad testu IQ

Tento IQ test vám pomôže udržať si bystrý mozog tým, že precvičí vašu myseľ. Je vzrušujúca a zábavná, pomáha vám vypnúť pri riešení hádanky. Môžete sa tak zbaviť stresu a starostí každodenného života.

Dnešná úloha preverí vaše pozorovacie schopnosti, logické dedukcie a riešenie hádaniek. Možno si myslíte, že tento typ cvičenia je pre myseľ únavný. Naopak, je to rozcvička najdôležitejšieho svalu: mozgu.

Na obrázku sú zápalky usporiadané do štvorca. Vaším cieľom je nájsť presný počet štvorcov na obrázku. Môžete si vziať toľko času, koľko chcete, pretože čas nie je obmedzený.

© Kulturologia

 

Malý tip, ktorý vám pomôže

Riešenie tejto hádanky si vyžaduje maximálnu koncentráciu. Musíte tiež využívať svoju zrakovú ostrosť a zmysel pre logiku. Riešenie tejto hádanky sa na prvý pohľad zdá byť jednoduché.

Dajte si však pozor, pretože to nie je také jednoduché, ako to vyzerá.

Neponáhľajte sa a pozorne počítajte štvorčeky. Vyhľadajte štvorčeky, ktoré na vás vyskočia, na niekoľko sekúnd odvráťte zrak a potom sa na obrázok pozrite znova. Týmto spôsobom sa vám informácie, ktoré ste na začiatku prehliadli, stanú zrejmými.

Toto cvičenie si vyžaduje veľa trpezlivosti, pozorovania a pozornosti. Nenechajte sa rušiť ruchom vonku a izolujte sa na tichom mieste.

Riešenie nájdete kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.