Accueil » Novinky » IQ test: GENIUS Challenge: Nájdite 5 rozdielov na tomto obrázku z filmu „101 dalmatíncov“.

IQ test: GENIUS Challenge: Nájdite 5 rozdielov na tomto obrázku z filmu „101 dalmatíncov“.

Myslíte si, že máte výborný zrak? Ak áno, budete schopní splniť túto SUPREME výzvu za 8 sekúnd – choďte do toho!

Máte radi extrémne vizuálne výzvy? Ak je odpoveď áno, tu je jeden z tých, z ktorých sa tisíce ľudí zbláznili. Musíte byť trpezliví a rýchli pri riešení: Vidíte všetky rozdiely v hre „101 dalmatíncov“?

To je najdôležitejšia otázka na tomto obrázku a teraz ju vyriešime. Ste pripravení?

V čom sa líši 101 dalmatíncov?

A je to tu! Túto mentálnu výzvu riešili tisíce ľudí, ale len 2 % z nich sa na ňu „odhodlali“: musíte nájsť všetky rozdiely medzi dalmatíncami, niektoré z nich na veľmi malých miestach: vidíte ich všetky? Na prekonanie rekordu máte dnes 8 sekúnd.

Ako sa vám darilo? Ak táto hra mysle prekonala vaše očakávania, tu je nápoveda: nad dalmatíncami je niekoľko rozdielov: všimli ste si ich? Môžeme vám povedať, že ich je menej ako 7.

Sú mentálne cvičenia také ťažké? Musia byť, inak by neboli skutočnou VÝZVOU. Musíte byť rýchli, len tak môžete vyniknúť medzi viac ako 90 % ľudí, ktorí to skúsili a neuspeli.

Vyriešme záhadu!

Ak ste boli múdri, rýchlo ste pochopili všetky rozdiely. Tu však odhalíme ROZDIELY pre začiatočníkov: Existuje 5 rozdielov, grafickú odpoveď vám ponecháme, aby ste o nej nepochybovali.


Chcete robiť náročnejšie mentálne cvičenia? Ak áno, navštívte stránku Libero.pe a pokračujte v tréningu a precvičovaní pamäte pomocou ďalších hier.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.