Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete rozpoznať 5 rozdielov na obrázku? Dokážu to len dôkladní ľudia

IQ test: Dokážete rozpoznať 5 rozdielov na obrázku? Dokážu to len dôkladní ľudia

V tomto novom IQ teste nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami.

Myslíte si, že máte dostatočné schopnosti na to, aby ste dokázali nájsť 5 prvkov, ktoré odlišujú dve postavy na obrázku? Musíte mať dobré pozorovacie a vizuálne schopnosti. Ukážte nám, akí dôkladní dokážete byť a aký máte bystrý zrak. Stačí, ak prejdete týmto IQ testom.

Ako by mal prebiehať váš IQ test?

Na obrázku máte dve viac či menej podobné postavy umiestnené vedľa seba. Sú to ilustrácie mladých ľudí na dlhej ceste v dodávke. Za nimi sú v pozadí zreteľne vidieť kopce. Na prvý pohľad vyzerajú rovnako.

Keď sa však pozriete bližšie, zistíte, že medzi nimi existujú výrazné rozdiely. Vašou úlohou bude nájsť rôzne prvky, ktoré ich odlišujú. Zdá sa vám to ako ľahká výzva? Myslíte si to správne. Radi by sme však test trochu sťažili, aby sme mohli lepšie posúdiť úroveň vášho IQ. Tento test musíte dokončiť za maximálne 15 sekúnd. Máte pocit, že dokážete nájsť rozdiely za taký krátky čas?

Naše tipy na úspešné absolvovanie tohto IQ testu

Aby ste zvýšili svoje šance na úspech, poskytneme vám niekoľko tipov. Pred začatím testu si nájdite čas na zhrnutie myšlienok. Musíte byť v optimálnej kondícii. Snažte sa preto izolovať a vzdialiť od všetkých zdrojov rušenia. Uistite sa, že sa od nich držíte ďalej, od hluku až po rozptýlenie. Vďaka tomu sa budete ľahšie sústrediť, budete mať jasnejšie a širšie zorné pole a lepší zmysel pre detaily.

Úspešne alebo neúspešne, tu sú odpovede na tento IQ test!

Napriek našim tipom sa vám nepodarilo nájsť 5 rozdielov? To nie je problém. To jednoducho znamená, že musíte trochu cvičiť. Dosiahnutie optimálnej koncentrácie si vyžaduje cvik. Nie každý je schopný dostať sa do kondície okamžite.

Ak nie, nižšie nájdete informácie, ktoré ste „prehliadli“. Pozrite sa pozorne na chlapca vľavo. Všimnite si, že na jednej fotografii má dlhšiu bradu. Potom sa pozrite na čelné sklo vozidla Volkswagen combi. Jasne uvidíte, že nie všetky odrazy sú v rovnakom smere. Pozrite sa na strechu auta. Chýba oranžový kufor. Vpravo na aute chýba spätné zrkadlo. A v pravej časti obrázka je mierny rozdiel v perspektíve kopca.

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.