Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete nájsť skrytú ženu? 99 % z nich tento EXTRÉMNY test vzdalo.

IQ test: Dokážete nájsť skrytú ženu? 99 % z nich tento EXTRÉMNY test vzdalo.

Nájdite cieľ v tejto vírusovej výzve a rýchlo uspejte. Môžete dokázať, že ste pripravení na všetko?

Vizuálne výzvy sú teraz najlepšou možnosťou pre chvíle, keď máme voľný čas a chceme ho využiť naplno, takže dnes vám ponúkame výzvu, ktorá vás pri hľadaní riešenia „poblázni“. Ste pripravení?

Kde je tá maskovaná žena?

V optickom teste tohto týždňa budete musieť dokázať, že vaše oko je lepšie ako jastrabie. Prečo? Pretože pre priemerný ľudský zrak je takmer nepostrehnuteľné nájsť skrytú postavu. Tak veľmi, že 99 % vašich účastníkov v dnešnej úlohe zlyhalo.

Čo je táto nová vizuálna výzva? Ako vidíte, pozeráte sa na obrázok plný skál na mieste, ktoré sa zdá byť obyčajnou časťou hory. V jednej časti obrazu je však ukrytá žena. Dávame vám 10 sekúnd na jej nájdenie.

¡5, 4, 3, 2, 1… y 0 ! Počítanie sa skončilo. Môžete to skúšať aj naďalej, ale upozorňujeme vás, že ak sa nezmierite s realitou, môžete stráviť hodiny pred obrazovkou: tento test je určený len pre skutočných „majstrov“. Ale nebojte sa, pretože v nasledujúcom odseku vám poskytneme riešenie.

Žena ukrytá medzi kameňmi v krajine na ilustrácii je takmer v strede obrazu. Hoci je pomerne ťažké identifikovať jej hlavu a ruky, jej koleno a chodidlo sú nepopierateľné. Stále ho nemôžete nájsť? Nebojte sa, uviedli sme to nižšie v samotnom obrázku.

 

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.