Accueil » Novinky » IQ test: Ak nájdete 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd, ste génius!

IQ test: Ak nájdete 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd, ste génius!

Logické testy a testy myslenia sú veľmi obľúbené. Stali sa obľúbeným spôsobom zábavy a stimulácie mozgu. Hádanky a výzvy sú obzvlášť obľúbené na sociálnych sieťach, kde sa zdieľajú s cieľom zabaviť a pobaviť svojich sledovateľov.

Dnes pre vás máme logický test! Cieľom je nájsť trojmiestny kód analýzou nasledujúceho obrázka. Je tu 5 nesprávnych kombinácií, ktoré vám však môžu poskytnúť indície, ktoré vám pomôžu nájsť kód. Vašou úlohou je nájsť správny kód! Tak čo, ste pripravení na túto výzvu? Poďme na to!

© scpen

 

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Úloha je náročná a vyžaduje si dobrú koncentráciu a postreh. Musíte nájsť správny trojmiestny kód, ktorý je znázornený farebnými bodkami. Po každej kombinácii 3 čísel nájdete bielu, žltú a zelenú bodku.

  • Biela bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom políčku
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.

Ak chcete vyriešiť túto úlohu, musíte sa pozorne pozrieť na farebné bodky po každej kombinácii 3 čísel a vyplniť políčka správnymi kódmi, aby ste našli riešenie. Pri riešení hádanky sa budete musieť riadiť aj posuvníkom obtiažnosti na obrázku.

Upozornenie! Farebné bodky nie sú umiestnené v poradí. Na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy máte len 30 sekúnd. Je dôležité, aby ste sledovali umiestnenie bodiek a umiestňovali ich presne, inak môžete zlyhať.

Pri hľadaní správneho kódu v hádanke dňa je nevyhnutné stimulovať svoju logickú myseľ a schopnosť riešiť problémy. Okrem toho, že vás táto hra zabaví, pomôže vám rozvíjať a udržiavať dobré duševné zdravie.

Kognitívny tréning môže zlepšiť vašu schopnosť riešiť problémy, lepšie sa rozhodovať a efektívnejšie sa sústrediť. Takisto si budete môcť zlepšiť pamäť, kognitívnu flexibilitu a schopnosť učiť sa.

Tieto schopnosti sú nevyhnutné pre úspešný a šťastný život. Prečo si teda nezahrať dnešnú hádanku a nezapracovať na svojej logickej mysli?

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a zistili riešenie na ďalšej strane.

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.